1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 95. Bölüm

Kuruluş Osman 95. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 95. Bölüm ile 25 Mayıs Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman heyecan dolu sahneleri ile sevenlerini ATV ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. 18 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümü reyting sıralamasında Total de 9,10 izlenme oranı ile 1. oldu. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Osman Bey ve Alpları İnegöl’ün kapısını kırmıştır artık. İnegöl Tekfuru Nikola’nın ise pes etmeye hiç niyeti yoktur. Nikola, Osman Bey’i büyük bir tuzağa çekme niyetindedir. Nikola’nın hain planı ne olacaktır? sorusu yanıt aradı.

Kuruluş Osman 95. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 94. Bölüm Özeti

Osman Bey ve Alpları İnegöl’ün kapısını kırmıştır artık. İnegöl Tekfuru Nikola’nın ise pes etmeye hiç niyeti yoktur. Nikola, Osman Bey’i büyük bir tuzağa çekme niyetindedir. Nikola’nın hain planı ne olacaktır?

İnegöl fethine yetişmeye çalışan Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira’nın başının belada olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan ile Holofira’yı kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

Osman Bey, İnegöl Kalesi içinde ilerlerken, Alplar ve Gündüz Bey kaleyi ele geçirmek üzeredir. Gündüz Bey, olmadık bir anda, ağır bir şekilde yara alır. Gündüz Bey, İnegöl surlarında Kayı Sancağının dalgalandığını görebilecek midir?

Osman Bey, Nikola’nın tuzağına çekilir görünse de asıl tuzağı kendisi kurmuştur. Nikola’yı nasıl alt edecektir? Nikola için yapacak bir şey kalmamış gibidir. Güvendiği Kostantiniyye İmparatoru, Nikola’nın boynunu vurulmaktan kurtarabilecek midir? Osman Bey İnegöl’de zafere ulaşıp sevdiği herkesle birlikte fetih sevinci yaşayabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir