Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm ile 26 Ocak Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi’nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Pelin Akil ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. Yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana gelen diziden yeni fragman merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iQwA3WKfaK8″]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=44sksG2HFVA”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm Özeti

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://youtu.be/KFvveeBVgyk”]

Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur.

Bu olay, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çok da Hızır Çakırbeyli’yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin vefatını hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru’ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır Çakırbeyli’yi ortadan kaldırmak için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister. Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan’ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz’ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan’ın da elini kuvvetlendirir.

Babası İdris yüzünden Didem’e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem’in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı’nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir