1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 87. Bölüm

Kuruluş Osman 87. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 87. Bölüm ile 23 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşaba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman bölümleri ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 86. bölümünde; Geyhatu’nun akıbeti merak uyandırdı. Sultan Mesud kendisine suikast girişiminde bulunduğunu düşündüğü Osman Bey hakkında ne karar vereceği heyecan yaratırken, Mari’nin zehirlenmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı.

Kuruluş Osman 87. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 87. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 86. Bölüm Özeti

Geyhatu’nun akıbeti ne olacak? sorusu yanıt aradı. Selçuklu Sultanı Mesud, hiç beklenmeyen bir anda Kayı Obasına gelmiştir. Sultan Mesud kendisine suikast girişiminde bulunduğunu düşündüğü Osman Bey hakkında ne karar verecektir? Osman Bey’in infazını ertelediği Geyhatu’nun kaderi ne olacak? Artık uç topraklarında kartlar yeniden dağıtılmaktadır… Uzun yıllardır uyumakta olan karanlık hücreler uyanmaya başlamaktadır. Bu karanlıktan gelen gücün tek amacı, Osman Bey’in kurduğu birliği bozmak olacaktır. Bu karanlık güç kimdir? Emeline ulaşabilecek midir? Söğüt’te ki patlama karanlık hücrelerin işi midir? Söğüt’te ki patlama sonun başlangıcı mı olacaktır? Kayı Obasının yeni sakinlerinden Barkın bu kirli oyunların neresinde olacaktır? Yıllarca Mari’nin hizmetinde bulunan Cornelia kimler için çalışmaktadır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir