1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 33. Bölüm

Sadakatsiz 33. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sadakatsiz 33. Bölüm ile 6 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

29 Eylül Çarşamba akşamı Sadakatsiz dizisi 2. sezonu ekranlara geri döndü. Sadakatsiz’in son bölümünde Derin’in tekerlekli sandalyede olması oldukça odak noktası oldu. Asya ve Derin’in hayatındaki büyük değişiklikler, herkesi etkisi altına alıyor! Asya, Derin ile yaşadığı kazanın ardından İstanbul’da oğlu Ali ve Nil ile yeni bir başlangıç yapmıştır. Acil serviste doktorluk yapmaya karar veren Asya, oğlu Ali’nin de mutlu olduğunu düşündüğü yeni bir hayat yaşamaktadır. Volkan ise kazanın ardından tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Derin ile Tekirdağ’da kalmıştır.

Sadakatsiz 33. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Sadakatsiz 33. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 32. Bölüm Özeti

Asya, Derin ile yaşadığı kazanın ardından oğlu Ali ve Nil ile İstanbul’da yen bir hayata başlamıştır. Acil serviste doktorluk yapmaya başlayan Asya, yeni hayatında çok mutludur. Volkan ise kazanın ardından tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Derin ile Tekirdağ’da kalmıştır. Aradan bir süre geçtikten sonra Asya’nın hayatı, Bahar ve Melih’in düğününe giderken yaşadığı bir olay ve oğlu Ali’nin sakladığı bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla bambaşka bir boyut alacaktır.

Sadakatsiz’in kadrosuna yeni katılan yetenekli oyuncu Berkay Ateş dizide Aras isimli karakteri canlandıracak. Aras ile Asya, yaşanacak olan kazayla ilk kez karşılaşacak. Asya, Aras’a kalp masajı yaparak onun hayatını kurtaracak. Bu ilk karşılaşmanın ardından Aras ve Asya’nın hayatında büyük değişiklikler olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir