Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 20. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 20. Bölüm ile 17 Şubat Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi heyecan dolu sahneler ile karşımıza geliyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 19. bölümünde; Hristiyan Birliği temsilcilerini öldürmek suçuyla İskenderiye’ye girmesi yasaklanan Oruç Reis, düşmanla bir olup Alem-i İslam’a ihanet eden Karabay’ı asmıştı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 20. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 20. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 19. Bölüm Özeti

Kardeşi Martin’in Şahbaz tarafından gizli mahzenlerde tutulduğunu öğrenen Isabel, Oruç ile birlikte kardeşini kurtarmak için harekete geçmişti. Oruç ve Isabel, Martin’i kurtarabilecek midir? Onlara engel olmak isteyen Şahbaz ne yapacaktır?
Pietro tarafından şuuru zehirlenerek ailesini katledenin Hızır olduğuna inandırılan Meryem, kendisini kurtarmaya gelen Hızır’ı hançerlemişti. Hızır kaledeki bu ölüm kıskacından kurtulabilecek midir? Meryem zehirden kurtulup kaleden çıkmayı başaracak mıdır?
Piri Reis kale zindanlarında Amiral Salvator tarafından işkenceye alınan Osmanlı casuslarını kurtarabilecek midir? Pietro, adım adım Kalimnos fethine hazırlanan Oruç ve Hızır Reis’i engellemek için neler yapacaktır?

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir