İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. Bölüm
+ - 0

Cumartesi akşamlarının sevilen romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. Bölüm ile 12 Aralık Cumartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. Bölüm ile 5 Aralık cumartesi akşlamı Show tv ekranlarında yayınlandı. 20 yıllık bir aşk hikayesini komik bir şekilde ele alan dizide Yıldız’ın yirmi yıllık rüyası gerçek olmuş, sonunda Kuzey’ine kavuşmuştur. Ama Kuzey de Yıldız da hala bunun gerçek olduğuna inanmamaktadır. Nikah masasına oturan Yıldız ve Kuzey’i nelerin beklediği meraka ediliyor. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. Bölüm Özeti

Yıldız’ın yirmi yıllık rüyası gerçek olmuş, sonunda Kuzey’ine kavuşmuştur. Ama Kuzey de Yıldız da hala bunun gerçek olduğuna inanmamaktadır. Mutlaka bir şey olacak ve ayrılacaklardır. Ama öyle olmaz. Artık Kuzeyle Yıldız’ı hiçbir şey ayıramayacaktır. Verilecek tüm sınavlar verilmiş, ödenecek tüm bedeller ödenmiştir. Bundan sonrası şimdilik mutlu bir aşk masalıdır.

Aşıklarımız için zaman durmuşken diğerleri hayatlarına devam etmektedir. Sefer, kısa yoldan köşeyi dönmenin bir yolunu bulmuştur. Ama bu yol oldukça korkunç, tehlikeli ve gizemli bir yoldur. Bu yola, yirmi yıllık pampasıyla, can dostuyla çıkmak istese de Kuzey şu an başkasını görecek halde değildir, göğünde parlayan tek yıldızın etkisi altındadır.

Yorum Yap