1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 2. Bölüm

Kaderimin Oyunu 2. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni dizisi Kaderimiz Oyunu yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Kaderimin Oyunu 2. Bölüm ile 10 Aralık Cuma akşamı Star TV erkanlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların yeni dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile ekranlara gelmeyedevam ediyor. önetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk yapıyor. Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Öykü Karayel, Akın Akınözü, ve Sarp Apak gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi cuma akşamları seyirci ile buluşacak. Kaderimin Oyunu 1. bölümde, Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda hiç tanımadığı halde kendilerine yardım eden, Mahir’le tanışır.

Kaderimin Oyunu 2. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 2. Bölüm 2. Fragmanı

Kaderimin Oyunu 1. Bölüm Özeti

Gencecik yaşında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan Asiye’nin hayatı, bir gün başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda hiç tanımadığı halde kendilerine yardım eden, uzun yıllar sonra Rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan Mahir’le tanışır. Mahir sayesinde, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, kaderin kötü bir oyunudur.

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir