1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 16. Bölüm

Destan 16. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Destan dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 16. Bölüm ile 22 Mart Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı günleri seyircileri ekran başına kilitleyen Destan bölümleri heyecan fırtınası oluşturmaya devam ediyor. Destan dizisinin 15. bölümünde; Dağ obasına da çeçek salgını bulaşınca, Akkız ve Batuga obada sıkışıp kalırlar. Batuga, Batı Gök Kağanlığı’nı işgal edip ülkeyi ikiye bölmek isteyen Balamir’i obadan salmaz ancak Balamir’in ordusu Dağ Obası’na saldırır! Akkız Balamir’i durdurmak için ne yapacak?

Destan 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Destan 16. Bölüm Fragmanı

Destan 15. Bölüm Özeti

Batuga ve Akkız, Kün Ata ile birlikte obayı kıran çeçek hastalığına çare aramaya başlarlar. Ölecekler mi? kalacaklar mı? Belli değilken Çolpan Han, Tılsım Bike’nin emanetlerini Batuga’ya verir. Batuga, Tılsım’ın savaş urbalarını ve kılıcını Akkız’ın taşımasını ister. Bu hareket, Akkız ile Batuga’yı iyice yakınlaştırır. Ama en yakınlaştıkları anda, obaya gelen hiç beklenmeyen biri, Akkız’ın doğru bildiği geçmişi hakkında çok şaşırtıcı bir bilgi getirir. Gerçekleri açıklamak için Alpagu Hanın önüne çıkan Temur büyük bir sürprizle karşılaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir