1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 94. Bölüm

Yasak Elma 94. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile Pazartesi akşamı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yasak Elma 94. Bölüm ile 18 Ocak Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 93. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yasak Elma dizisinin 93. son bölümünde; Şahika ve Ender işbirliği yaparak, herkesten intikam almaya karar verirler. Listenin birinci sırasındaki Hasan Ali’yi dize getirmek hiç de kolay değildir. Bu sebeple, onlara yardım edecek birini bulurlar. Yıldız ise Çağatay’la mutlu olmaya çalışırken Ender ve Şahika’nın gazabından kurtulamaz. Yasak Elma 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QfJ-k3uilIw”]

Yasak Elma 93. Bölüm Özeti

Ender, Yıldız ve Şahika’nın yolları istememelerine rağmen yeniden kesişmiştir. Şahika, Mert’i kendi yanına çekemeyeceğini anlayarak onu şirketten uzaklaştırmanın yolunu bulur. Yıldız ve Çağatay’ın evlenmesi herkesin üstünde şok etkisi yaratırken, Ender ve Yıldız’a vurulacak derin darbe hiç beklemedikleri bir yerden gelecek ve hepsinin hayatında kalıcı hasarlara yol açacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir