1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 8. Bölüm

Teşkilat 8. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Teşkilat 8. Bölüm ile 25 Nisan Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisi 7. son bölümü yayımlandı. Yeni bölüm fragmanını bekleyen izleyenler için Teşkilat 8. bölüm fragmanı da paylaşıldı. Son bölümde teröristlerin arasına karışarak zorlu bir görevi yerine getiren ekip, bunun da üstesinden gelir. Fadi ise kısa sürede zafer ilan etse de hiçbir şey düşündüğü gibi olmaz. İşte Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Teşkilat 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PTBWrqemL6w”]

Teşkilat 8. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ty3NlxNk6kg”]

Teşkilat 7. Bölüm Özeti

Teröristlerin hain planlarını önlemek için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak bulunan Pınar ve Hakkı da oraya gelirler. Güvenlik protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz hale getirdiğini düşünen Fadi’nin mutluluğu uzun sürmez. Ekibin kendisine hazırladığı oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır!

Fadi’nin planlarını bozan ekip, durumu giderek ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner. Tedavi altına alınan Hulki ise kendi sağlığından çok babası için endişelenmektedir. Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te büyük bir rahatsızlık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendini kanıtlamak için son bir şans ister.

Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’ten Serdar’ı öldürmesi için talimat alır. Ceren kendisini yeniden kanıtlamak için bu görevi yerine getirmek zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır. Ankara’da üst düzey bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşı ekip teyakkuza geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir