Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm
0

ATV’nin perşembe akşamları reyting rekormeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm ile 1 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacakç.

Murat Saraçoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara dönüş yaptı. Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları arasında Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi başarılı isimler bulunuyor. Dizi perşembe akşamları saat 20.00’da ATV ekranlarından seyirci ile buluşuyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Hünkar Yaman, oğlu Demir’i evlatlıktan ret ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölümde Neler Oldu?

Demir’in yıllardır Sevda’yla dert ortağı olduğunu öğrenmesiyle geçmişiyle yeni bir hesaplaşmaya girişen Hünkar, ilk hesabı eşinin adıyla görecek. Çukurova’da olaysız gün geçmezken, Dr. Sabahattin ve Savcı Jülide’nin düğün heyecanı da cemiyet hayatını sarar. Haber, Şermin’e ulaştığında, Hatip’in ölümüyle sarsılmış olan Şermin, iyice kontrolden çıkacaktır. Hünkar, Demir’e ilk kez yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlı adımlar atarken Demir de boş durmayacaktır!

Demir, Adnan Yaman ile hiçbir zaman ortalarda görünmeyen Sevda’yı tüm Çukurova’nın göreceği öyle bir yere götürecek ki Hünkar’ı adeta bir kez daha hançerleyecek. Züleyha’ya ateş ettikten sonra, gergin bir bekleyişe giren Müjgan, gittikçe daha çok korkmaya başlar. Behice onu sakinleştirse de, Müjgan Züleyha’nın Yılmaz’a bir şey söylememesine bin bir gerekçe bulmaya başlar. Ancak bekleyişi çok uzun sürmeyecektir.

İlginizi Çekebilir
Baba-Bolum-2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir