Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar kıbrıs yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm ile 3 Haziran Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz. Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara ara verecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bu akşam yine heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Kısa sürede ciddi bir ilgi gören dizinin bu akşamki bölümüne Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri ile tanışma anları damga vurdu. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NWg91TRqVTw”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Fr9Lnfbgwqw”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs’ta Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri ile tanışma zamanı. Kıbrıs’ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılıyor. Buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa’daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk almıştır. Şimdi sırada Rauf Denktaş’ın, Ankara’ya yolculuğu vardır.

Kemal ise İnci ve Müge’nin izine ulaşmıştır ne pahasına olursa olsun Rum tarafına geçip onları oradan çıkartacaktır. Bu ölüm görevinde en büyük yardımcısı Bereli olacaktır. Aile sonunda bir araya gelmeyi başaracaktır. Fakat Rum tarafından çıkıp imkansızı başarabilecekler midir?

Ankaralı ise Sandy’nin Britanya’daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorundadır. Ankaralı, Sandy’nin kardeşlerini kurtarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir