Menajerimi Ara 41. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Menajerimi Ara 41. Bölüm ile 13 Haziran Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisinde heyecan artarak devam ediyor. Her bölümü büyük bir ilgiyle takip edilen Menajerimi Ara 41.bölümünden ön izleme yayınlandı.

Menajerimi Ara 41. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=c9T8qrgPcmA”]

Menajerimi Ara 41. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Y7Oi4n1zTXE”]

Menajerimi Ara 40. Bölüm Özeti

Alper’in menajerliğini üstlenen Dicle, Ceyda’nın sert bir tepkisiyle karşı karşıya gelir. Kıraç ise kızı ve Ceyda arasında kalacaktır. Mustafa Kırantepe, Çukur’un finalinin ardından gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bunun ardından idari yapımcı Kırantepe’nin menajeri Kıraç’tan yardım ister. Kıraç ise hem Çukur’un final bölümünün senaryosunun sızdırılması hem de bir an önce Mustafa Kırantepe’yi bulmak için gözünü karartır.

Dicle, Barış, Emrah, Jülide, Meral ve Aydın keyifli bir akşam yemeğine gider. Öte yandan Dicle ve Çınar’ın oyuncuları Timur ve Didem ayrılma kararı alacaktır. İkili sürekli devam eden tartışmalar yüzünden ayrılır. Birlikte yer aldıkları reklam kampanyası da zora girer. İrem’in hislerini anlattığı kağıt Barış’ın ceketinden düşer ve Dicle, ikilinin eski sevgili olduğunu düşünür. Emrah, Merak ve Gülen’e Barış ve İrem’in eskiden sevgili olduğunu söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir