1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 40. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 40. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğenilen dizilerinden Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 40. Bölüm ile 8 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam 39. bölümde; Ozan’a duyduğu tüm güveni yerle bir olan Esra, Ozan’ı evden kovar. Ozan kendisini Esra’ya affettirmeye kararlıdır. Esra, Ozan’ı affedecek mi?

Aşk Mantık İntikam 40. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 39. Bölüm Özeti

Esra, avukatından Ozan’la boşanmak üzere olduklarını öğrenmiştir.

Ozan’a duyduğu tüm güveni yerle bir olan Esra, Ozan’ı evden yollar. Ozan kendisini Esra’ya affettirmeye kararlıdır. Bir yandan Esra’nın güvenini yeniden kazanmaya bir yandan da evine dönmeye çalışmaktadır. Esra’nın hoşuna gidebilecek her şeyi deneyen Ozan’ın işinin kolay olmadığını anlaması uzun sürmeyecektir. Elif, veda etmekte güçlük çekince kimseye haber vermeden İstanbul’dan ayrılır. Esra, Elif’in neden gittiğini öğrenince, Eko ve Ozan’la birlikte maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuğun sonunda Ozan, Esra’nın duygularını değiştiremeyeceğini anlar.

Esra’dan uzaklaşmaya karar verir. Ancak bazen bir an, insanın hayatının yönünün tamamen değişmesine sebep olur. İşte öyle bir an, Esra ve Ozan arasındaki dengelerin değişmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Survivor 70 bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir