İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-13
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 34. Bölüm

Sefirin Kızı 34. Bölüm
+ - 0

Star tv ekranlarının Pazartesi akşamları yayınlanan dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile devam ediyor. Sefirin Kızı 34. Bölüm ile 28 Aralık Pazartesi akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

21 Aralık Pazartesi akşamı Sefirin Kızı 33. bölümü ile ekranlara geldi. Sancar’ın bebeğe dair tüm umudunu yitirdiği Sefirin Kızı 33. bölümde neler oldu? Sefirin Kızı 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OF3RLpkSo7Q”]


Sefirin Kızı 33. Bölüm Özeti

Melek’in bebekliğini göremeyen Sancar’ın umutlarını bağladığı bebek, onun hiç haberi olmadan, yasını bile tutamadan yitip gitmiştir. Sancar, bu gerçekle başetmekte çok zorlanır ama yaşadığı boşluktan onu çıkaran yine Melek olur. Melek ve Nare bütün sevgileriyle Sancar’ı sararlar. Nare, dost bildiği Sahra’nın Akın’ın kardeşi çıkmasıyla çok sarsılır ama her zamanki gibi kendisini bir kenara koyarak, ayrılmalarına rağmen Sancar’ın derdiyle hemhal olur.

Sancar, Menekşe’ye ve Sahra’ya cezalarını keser ve Kahraman’la karşı karşıya kalır. Ancak bu sefer Kahraman’ın ona keseceği bir ceza vardır; sadıçların altından kalkamayacakları bir ceza… Gediz ise, bir yandan Sancar’a yaptıklarının pişmanlığını yaşarken bir yandan da kendisini yine onun karşısında bulur. Çünkü Sancar Sahra’ya, Sahra’nın dayanamayacağı bir ceza vermiştir! Gediz, bu karanlık günlerinde tutunduğu Sahra’yı kurtarmak için canını dişine takar ama sonunda çok büyük bir seçim yapmak zorunda kalır. Sancar’ın canı mı, Sahra’nın canı mı?

Yorum Yap