1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 11. Bölüm

Yargı 11. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Yargı yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Yargı 11. Bölüm ile 28 Kasım Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Günümüzün en popülerin dizilerinden biri olmayı başaran Yargı dizi bölümleri internette merak araştırılıyor. Heyecanla takip edilen dizinin son bölümünde Ilgaz’ı yıkan ses kaydı damga vurmuştu. Diğer yandan Yekta’nın foyasının ortaya çıkmasından sonra neler yaşanacağı da merak konusu oldu. Ceyin’in kararı, Ilgaz’ın yanı sıra kendisini de hayli zorlar. İkili yeni bir davada karşı karşıya gelirler. Öte yandan Engin ise içerde yeni planlar peşindedir. Peki Yargı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yargı 11. Bölüm Fragmanı

Yargı 11. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 10. Bölüm Özeti

Ceylin’in kendi içinde çok zor bir karar vererek Ilgaz’la arasına koyduğu mesafe, ikisi için de acı verici bir hal alır.

Ilgaz’ın Ceylin’e olan kırgınlığının üzerine eklenecek başka sarsıntılar, onları büyük bir çatışmanın eşiğine itmek üzeredir. Engin’in tutuklu olarak yargılanması, bir sondan ziyade yeni bir başlangıca ve herkesi derinden etkileyen bir olaylar silsilesine dönüşmek üzeredir. Engin yeni amacını planlarken, bu yolda ona yardım edecek sürpriz biri de ortaya çıkar. Pars herkesten gizlediği sırrıyla yüzleşmek zorunda kalır. Metin bir yandan Çınar’ı korumaya çalışırken bir yandan da hayatlarına sorgusuz sualsiz dahil olan Merdan’la mücadele eder. Gül ise yaptığı hataların telafisi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin, yeni bir davanın içinde karşı kulvarlarda çarpışırken; hiç beklemedikleri bir anda ikisini de büyük bir çıkmaza sokacak bir gerçek yüzlerine çarpar. Bilmedikleri, bunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğudur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir