1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 55. Bölüm

Gönül Dağı 55. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile TRT1 kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 55. Bölüm ile 12 Mart Cumartesi akşamı TRT ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Gönül Dağı son bölümde; Uçan arabanın test sürüşünün başarılı geçmesi ile Taner’i bekleyen yeni fırsatlar vardır. Öte yandan Sefer’in ameliyat günü yaklaştıkça Zahide’nin içindeki korku da büyümektedir.

Gönül Dağı 55. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 55. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 54. Bölüm Özeti

Taner’in yükselişe geçmesinin yanı sıra Veysel ve Ramazan’da ise durum tam aksi yönde seyretmektedir. Hayat, amcaoğullarını ayrı noktalara sürüklerken, çalıştığı şirket tarafından Taner’e önemli manevralar almasını sağlayacak bir teklif sunulur fakat kabul ettiği takdirde vazgeçmesi gereken şeyler olacaktır. Herkesin hayatını etkileyecek bu durum karşısında Taner’in alacağı karar ne olacaktır?

Öte yandan Sefer’in ameliyat günü yaklaştıkça Zahide’nin içindeki korku da büyümektedir. Zorlu bir ameliyat olacağı herkes tarafından duyulurken, tüm aile yine el eledir. Ameliyat öncesi yaşanan sürpriz, bir gelişme, işlerin iyice zorlaşmasına neden olurken, ameliyat bittiğinde Sefer’i nasıl bir son beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir