1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 45. Bölüm

Gönül Dağı 45. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 45. Bölüm ile 25 Aralık Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı’nın yeni bölümünde Zahide’nin Sefer’e müjdeli haberi damga vururken Sefer ise ölümün kıyısındadır. Rıfat ile Meryem buzları aralarındaki buzları eritir. Ramazan ve Asuman’ın gizli buluşmaları devam ederken yeni bölümünde ise Tamer’le amca oğlları birleşerek şirketi büyütmek için adım atarlar.

Gönül Dağı 45. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 45. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 44. Bölüm Özeti

Taner, Veysel ve Ramazan, uçan araba üzerinde çalışmalarına devam ederken, SNK Havacılık ile görüşme günü gelmiştir. Uzun zamandır bekledikleri görüşme için il dışına giden Taner nasıl haberlerle geri dönecektir?

Asya’nın sürprizi ile barışan Ramazan ve Asuman, bunu herkesten saklama kararı alırlar. Gizli saklı buluşmaları devam ederken, bu durum yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirir. Tüm dikkatleri üzerine çeken Asuman ve Ramazan, kimseye yakalanmadan buluşmayı devam edebilecekler midir?

Kenan ve Veysel arasındaki ipler iyice gerilmiş haldeyken, Ciritçi Abdullah bu duruma müdahale ederek ikisini bir yolculuğa çıkarır. Ciritçi Abdullah ile geçirdikleri bu yolculuk Kenan ve Veysel’i nasıl etkileyecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir