1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 7. Bölüm

Leyla ile Mecnun 7. Bölüm
0

Leyla ile Mecnun dizisi Exxen platformunda yeni bölümleri ile her hafta Cuma günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Leyla ile Mecnun 7. Bölüm ile 15 Ekim Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun dizisi 6. bölümü ile Exxen platformunda yayınlandı. Dizide yine olaylar olaylar. Leyla ile Mecnun “Deliler” isimli bölüm ile ekranlara geldi. Ekip ünlü bir ressam olma potansiyelindeki Hilmi’nin akıl hastanesinde sergi yapma isteği için akıl hastanesi ayarlamaya çalışır. Bütün ekip akıl hastanesenin altını üstüne getirir. Leyla ile Mecnun 7. Bölüm ile 15 Ekim Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun 7. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 6. Bölüm Özeti

İskender yolunu kaybetmiştir. Bir yandan yeni aşkı Feraye, bir yandan ise yıllar sonra evine dönen eski eşi Pakize. Büyük bir çıkmaza düşen İskender, gördüğü herkesi Feraye sanması sonucunda akıl hastanesine kapatılır. Erdal Bakkal’da ölmüş eşi Nurten’e boşanma davası açtığı için akıl hastanesine kapatılmıştı. Leyla ise büyük bir sorunla başbaşadır. Ünlü bir ressam olma potansiyeli olan Hilmi beey yeni sergisini akıl hastanesinde yapmak ister. Leyla’nın çaresiz durumuna tabiki Mecnun Çınar koşar!

Mecnun, akıl hastanesinin doktoru ile konuşmaya gider ve sergi için akıl hastanesini kullanmak istediklerini söyler. Doktor bey ise akıl hastanesinin kullandırmak için Mecnun’dan “İnci Küpeli Kız” tablosunu ister. Mecnun olayı ilk başta yanlış anlasada yinede kendi yöntemleri ile çözer. Yavuz ise Karabasan tarafından kandırılmıştır. Bütün mal varlığını Karabasan’a kaptıran Yavuz polis tarafından da her yerde aranmaktadır. “İnci Küpeli Kız” tablosunun çalınması için ekip Yavuzu da olaylara davet eder. Oyunun sonunda ise bütün kurgunun Leyla’ya kurulan bir oyun olduğu ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir