1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 20. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 20. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 20. Bölüm ile 22 Şubat Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 19. bölümde dün akşam, Azra uzun bir süreden sonra ilk kez sakin bir pazar günü geçirmeye niyetlenir. Yıldırım için artık Aza ile ilişkisinin en büyük kırılma noktası gerçekleşmek üzeredir.

Evlilik Hakkında Her Şey 20. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 19. Bölüm Özeti

Azra uzun bir süreden sonra ilk kez sakin bir pazar günü geçirmeye niyetlenir. Fakat yaşanan sürpriz gelişmeler Azra’nın bu hevesini kursağında bırakacaktır.

Nadide ve Selim’in gerçek yüzünü öğrenen Filiz büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Kızının tehlikede olduğunu anlayan Songül, onu kurtarmak için Azra’dan yardım ister. Azra’nın bir planı vardır ancak bunun gerçekleşmesi için, en büyük düşmanları Bora’nın yardımı gerekmektedir. Sanem Yıldırım’la görüşüp ablasına tüm gerçekleri anlatmasını ister. Akis takdirde Azra her şeyi Sanem’den öğrenecektir. Yıldırım, Sanem’i kendisine bir gün süre vermesi konusunda ikna eder.

Yıldırım için artık Azra ile ilişkisinin en büyük kırılma noktası gerçekleşmek üzeredir. Güneş ve Yalın ikilisi, Erman ve Çolpan’a eğlenceli bir sürpriz hazırlığına girişirler. Bora’nın kim olduğuna dair sır perdesi tamamen kalkmak üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir