1. Anasayfa
  2. İpuçları

Beyaz Show Ekranlara Geri Dönüyor!

Beyaz Show Ekranlara Geri Dönüyor!
0

O bir yıldız. O bir show man. O bir, o bir beyaz show! Evet efsane ekranlara geri dönme hazırlığında. Bir döneme damgasını vuran ‘Beyaz Show‘ yeniden ekranlara dönüyor. Ünlü şovmen, Beyazıt Öztürk, yıllar boyunca devam ettirdiği Beyaz Show ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Televizyon ekranlarında ilk 1996 yılında yayınlanmaya başlaya ve geçtiğimiz yıllara kadar da devam eden Türkiye’nin en uzun soluklu talk show programlarından Beyaz Show, gelecek aylarda tekrar ekranlara dönmenin hazırlıklarını yapıyor. Beyazıt Öztürk tarafından yapılan açıklamalara göre Beyaz Show, 2021 yılı içinde ekranlara geri dönecek.

Özellikle Cuma geceleri sevenlerini ekran başına kitleyen Beyaz Show, edinilen bilgilere göre Kanal D’nin el değiştirmesi üzerine yayından kaldırılmıştı. Yeni kanal sahiplerinin Beyazıt Öztürk’e ulaşarak farklı bir program önerisinde bulunduğu ancak ünlü ismin bu teklifi elinin tersiyle ittiği yazılıp çizilmişti. Beyazıt Öztürk, yeni sezonla ilgili yaptığı açıklamalarda ise kanal ismi vermedi.

Aracında hareket halindeyken basın mensuplarına yakalanan ve tabiri caizse ayak üstü açıklamalarda bulunan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’un özlendiğini ifade etti. Bunun üzerine “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” cümlesini kuran ünlü şovmen, Beyaz Show’un ne zaman başlayacağına dair en net açıklamayı da yapmış oldu.

Merak edilen sorulardan biri Beyaz Show hangi kanalda yayınlanacak. Yıllarca özdeşleştiği ve ilk çıkışını yakaladığı Kanal D ekranlarında mı? Yoksa yakın arkadaşı Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ya da yeni dijatal platformu Exxen de mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir