Leyla ile Mecnun Ekranlara Geri mi Dönüyor?
2

2011 ve 2014 yılları arasında TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir beğeni toplayan IMDB’de en iyi diziler arasına giren absürd komedi dizisi Leyla ile Mecnun dizisi severleri heycanlandıran bir haber var. Paylaşılan bilgilere göre Leyle ile Mecnun’un haklarını satın alan Acun Ilıcalı, diziyi orijinal oyuncu kadrosuyla yeniden çekip, yeni bölümleri Exxen’de yayınlayacak. Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinin yaz aylarında çekilmeye başlanacağı söyleniyor.

Birsen Altuntaş – tv100 kaynaklı habere göre; Exxen ile çıkışa geçen Acun Ilıcalı bu platformuna Sihirli Annem dizisini tekrar çekerek tüm gözleri üzerine çekmişti. Acun Ilıcalı bir başka fenomen dizinin haklarını aldı. Ilıcalı, Exxen platformu için bir fenomen diziyi daha yeniden çekecek. Oyuncularla görüşmeler de başladı. Ilıcalı sahibi olduğu Exxen platformu için fenomen dizi Leyla ile Mecnun dizisini yeniden çektirecek.

Dizinin haklarını da satın aldığı belirtilen Ilıcalı’nın Leyla ile Mecnun dizisini geçen aylarda 10. yaşını kutlayan yönetmen Onur Ünlü çekecek.

Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri ise yaz aylarında başlaması planlanıyor.

Mayıs 2021 Güncelleme

Instagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı, Exxen’de tekrardan başlayacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin tam kadro olacağını açıkladı.

Kısa süre önce gelecek sezon EFL Championship’te mücadele edecek olan Hull City’yi satın almak istediği ve konuyla ilgili olarak kulübün sahipleriyle görüşme gerçekleştirdiği öne sürülen Acun Ilıcalı, Exxen’de yayınlanacak Leyla ile Mecnun dizisiyle ilgili önemli bir paylaşımda bulundu.

“Efsane geri dönüyor. Leyla ile Mecnun yakında tam kadro EXXEN’de” diyen Acun Ilıcalı, söz konusu paylaşıma Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt gibi Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncularını etiketleyerek dizinin eksiksiz bir şekilde yeniden ekranlarda olacağını teyit etmiş oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. leyla ile mecnun bir efsaneydi.

  2. Umarım geri döner Leyla ile Mecnun. Televizyon karşında izlediğim nadir dizilerden biridir. Erdal bakkal, İsmail abi, Hırsız Yavuz çok güzel karakterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir