1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm ile 9 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde; Lütfiye’nin başı belaya giriyor. Züleyha, Fikret’in aşkını kabullenemiyor ve Fikret, aşk ve mantık arasında kalıyor, tuzağa düşüyor.

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Özeti

Züleyha, ailenin bir araya geleceği bir piknik düzenler. Pikniği uzaktan izleyen Hakan, Fikret ve Züleyha’nın yakınlığına çok bozulur ve Züleyha’yı yemeğe çıkararak ilan-ı aşk eder. Züleyha, şaşkınlığını üzerinden atamadan Hakan onu daha da şaşırtacak bir hamlede bulunur.

Demir’in ölümünü savcıdan öğrenen Züleyha, Hakan’ın kollarına yığılır. Züleyha aldığı haberle sarsılırken, Yamanlar Konağı da Demir’in ölümüyle yasa bürünür. Demir son yolculuğuna uğurlanırken, Hakan, Demir’in ölümünün sorumlusunun Abdülkadir olduğunu düşünmektedir.

Abdülkadir ve Betül, Züleyha ile tartışarak sonuca varamayacaklarını anlayıp taktik değiştirir. Betül’e hırsına yenik düşmemesini öğütleyen Abdülkadir, Züleyha’nın hafife alınmayacak bir düşman olduğunu söyleyip onunla arasını düzeltmesini ister. Züleyha’nın hem Hakan’dan hem de Fikret’ten ilgi görmesini kıskanan Betül, Şermin’in dolduruşuna gelerek Züleyha’ya iyice bilenir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir