1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 20. Bölüm

Mahkum 20. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 20. Bölüm ile 5 Mayıs Perşembe akşamı Fox tv erkanlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 28 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Mahkum son bölümü Total de 5,33 puan alarak reyting sıralamasında 2. oldu. Mahkum dizisinin 19. bölümünde;Yadigar gerçeğiyle baş başa kalan Fırat için zaman daralmaktadır. Elleri kelepçelenmiş götürülürken zamanla yarışır. Yadigar tehdidi firari arkadaşlarına adım adım yaklaşırken her şeyi göze alacağı bir karar vermelidir.

Mahkum 20. Bölüm Fragmanı

Mahkum 20. Bölüm 2. Fragmanı

Mahkum 19. Bölüm Özeti

Yadigar gerçeğiyle baş başa kalan Fırat için zaman daralmaktadır. Elleri kelepçelenmiş götürülürken zamanla yarışır. Yadigar tehdidi firari arkadaşlarına adım adım yaklaşırken her şeyi göze alacağı bir karar vermelidir.

Cemre cinayetinde şüpheli olmaktan kurtulan Barış, Sinyor’un köstebeği Yadigar’ı öğrenince harekete geçer. Onu yakacak ya da kurtaracak her şey artık Sinyor’un elindedir. Oturduğu pazarlık masasında geleceği önüne serilir. Sinyor’un istediğini verip, Büge ve Can’ı alıp başka bir yerde başka bir hayat kuracaktır.

Kaderi iki adamın pazarlığına kalan Fırat için dönüm noktası gelir. Artık sonsuza kadar ya özgür ya mahkum olacaktır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir