1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm ile 23 Kasım Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Çolpan, Yıldırım’a yardım etmek için Arsen & Cevher Hukuk’a gelmeye başlayınca Erman ikilinin yakınlığından şüphelenir. Azra, Sergen’in duruşmada ansızın boşanmaktan vazgeçmesiyle köşeye sıkışmış olsa da ondan boşanmaya kararlıdır.

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm Özeti

Azra, Sergen’in duruşmada ansızın boşanmaktan vazgeçmesiyle köşeye sıkışmış olsa da ondan boşanmaya kararlıdır. Melisa, Koray’ın vereceği tepkiden korkarken beklemediği bir tavırla karşılaşacaktır. Sanem, Ural’ın davayı kazanabilmesi için olağanüstü bir mücadele verirken ikili iyice yakınlaşır fakat kendilerini bekleyen sarsıcı sürprizden habersizlerdir.

Çolpan, Yıldırım’a yardım etmek için Arsen & Cevher Hukuk’a gelmeye başlayınca Erman ikilinin yakınlığından şüphelenir. Güneş yaptığı bir planla Faruk’la ilgili sır perdesini kaldırmak üzere tüm aileyi bir araya getirir. Geçmiş defterlerin hesabı görülürken üç kız kardeş derinden sarsılacakları bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Yolun sonuna yaklaştığını fark eden Jale ise Azra’ya karşı son hamlesini yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir