1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 39. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 39. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 39. Bölüm ile 1 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanıyor. Aşk Mantık İntikam 38. bölümde Esra yaşadığı kazanın sonunda eski anılarına dair bir şey hatırlamaz. Ozan’la evlendiğini, hatta ona evlenme teklifini kendisinin yaptığını hatırlamamaktadır. Ozan elinden geldiğince ona eski anıları hatırlatmaya çalışır.

Aşk Mantık İntikam 39. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 38. Bölüm Özeti

Efe’nin yaptığı oyunlar Esra ve Ozan’ı şirketten uzak tutmaktadır. Ozan şirketi geri almak için plan yaparken, Esra’yı da Efe ile aynı yerde oturmaması için eve dönmeye ikna eder. İkili bundan sonra onlarla hiç bir şekilde görüşmek istemeyen Hilmi Bey’in karşısına çıkıp her şeyi anlatmak için plan yaparlar. Fakat hepsinden önce Efe kendi planını çoktan hayata geçirmiştir. Çift bir şekilde nezarete girse de her şeyi düzene sokmayı başarırlar. Öte yandan dizinin sonunda Esra’nın bir kazayla yüz yüze gelmesi herkesi şoke eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir