1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 2. Bölüm

Maraşlı 2. Bölüm
0

Ekranların yeni dizisi Maraşlı yeni bölümü ile Pazartesi akşamları devam ediyor. Maraşlı 2. Bölüm ile 18 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı ilk bölümüyle bu akşam izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizinin ilk bölümüne Maraşlı’nın Mahur’un hayatını kurtarması damga vurdu. Ekranların yeni dizisi Maraşlı ilk bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. İlgiyle izlenen dizide gözler şimdi 2. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Maraşlı 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=w3TLLPScbXc”]

Maraşlı 1. Bölüm Özeti

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır.

Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye’nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel’in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer.

Mahur’un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur’un hayatı tehlikededir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir