1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 87. Bölüm

Yasak Elma 87. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen Pazartesi akşamları yayınlanan dizisi Yasak Elma dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Yasak Elma 87. Bölüm ile 30 Kasım Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 86. son bölümü ile 23 Kasım Pazartesi akşamı yayınlandı. Yeni oyuncuların katıldığı Yasak Elma dizisinin son bölümünde Halit Argun hayatını kaybeder. Halit’in ölümüne sebep olan Yıldız, Şahika ve Ender iş birliği yapmak zorunda kalır. Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut, karakterinin ölmesi ile diziden ayrıldı. Diziye katılan yeni oyuncular için buradaki haberimize bakabilirsiniz.

Yasak Elma 87. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 87. Bölüm 2. Fragmanı

Yasak Elma 86. Bölüm Özeti

Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır.

Hasan Ali Ender ve Şahika’yı çağırarak bir kaynaşma yemeği düzenler. Ancak yöresel yemeklerden oluşan bu davet Ender’in rahatsız olmasına neden olur. Bakalım yeni ortaklar anlaşabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir