1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Chi 4. Sezon Onayını Aldı

The Chi 4. Sezon Onayını Aldı
0

Showtime kanalında yer alan The Chi dizisi için 3. sezon finalinin hemen ardından yeni sezon onayın geldi. The Chi 4. Sezon bölümleriyle Showtime ekranlarında gelmeye devam edecek.

23 Ağustos’ta yayınlanan The Chi 3. sezon final bölümünün üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra dizinin yeni sezon onayı alma haberi izleyenleri tarafından sevinçle karşılandı. Senaryosunu Emmy ödüllü Lena Waithe’in yarattığı, Justin Hillian’ın showrunner olduğu dizi, Chicago’nun güney kısmında yaşayan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Üçüncü sezonun oyuncu kadrosunda Ntare Guma Mbaho Mwine, Jacob Latimore, Alex Hibbert, Yolonda Ross, Shamon Brown Jr., Michael V.Epps ve Birgundi Baker yer aldı. Justin Hillian, 4. sezonda dizi sorumlusu ve baş yapımcı olarak geri dönecek.

Güney Chicago’nun tehlikeli sokaklarında verilen her karar, yaşam ve ölüm arasında bir seçim yapmaya benziyor. Çocuklar okula, yetişkinler ise işlerine giderken gençler bir yaşantı kurmaya çalışıyor ve yaşlılar evlerinin verandalarında etrafı izliyor. Her şey sakin gibi görünse de hayaller bir anda yıkılabiliyor. Tesadüfler sonucunda bir araya gelen ve şefkate duydukları açlıkla birbirlerine bağlanan bir grup Afro-Amerikan insanın hayatını konu alan The Chi’nin bölümleri ülkemizde FOXLIFE’ta ekrana geliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir