1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 18. Bölüm

Kalp Yarası 18. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 18. Bölüm ile 1 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası 17. bölüm izleyenleriyle buluştu. Kalp Yarası yeni bölümde; kızının kirli oyunlarına sessiz kalamayan Zümrüt’ün son hamlesi herkesin hayatını derinden etkiler. Büyük ihanetin ortaya çıkmasıyla hem Sancakzadeler hem Varoğlu Ailesi sarsılır ve bütün dengeler değişir.

Kalp Yarası 18. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 18. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 18. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 17. Bölüm Özeti

Henüz boşanmanın etkisini üzerinden atamamışken hamile olduğunu öğrenen Ayşe, büyük bir şok yaşar. Bu hamilelik Ayşe’nin Ferit’ten uzaklaşmasını zorlaştıracaktır. Kızının kirli oyunlarına sessiz kalamayan Zümrüt’ün son hamlesi herkesin hayatını derinden etkiler. Büyük ihanetin ortaya çıkmasıyla hem Sancakzadeler hem Varoğlu Ailesi sarsılır ve bütün dengeler değişir. Sancakzadeleri yok etmek için Saadet’i konağa köstebek olarak sokan Yaman ise planını adım adım ilerletmektedir.

Ayşe’nin hamile olduğunu öğrenen Hande’nin öfkesi gittikçe büyür. Hande kendi adaletini sağlamaya ve Ayşe’den sonsuza dek kurtulmaya karar verir.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir