1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 30. Bölüm

Hekimoğlu 30. Bölüm
0

Dr. House dizisinden uyarlaanan Kanal D dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile devam ediyor. Hekimoğlu 30. Bölüm ile 22 Aralık Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Hekimoğlu’nun 15 Aralık tarihinde ekranlara gelen son bölümüne Memoli’ye bulaşan ölümcül hastalık damga vurdu. Ateş’in henüz tanı koyamadığı bu hastalıktan dolayı ölen birine otopsi yapmak istemesi Hekimoğlu’nun bu haftaki bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Hekimoğlu ile İpek arasındaki beklenmedik gerginlik oldukça heyecanlı anlara sahne oldu.

Hekimoğlu 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=v4XGyOVzXJM”]

Hekimoğlu 29. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, Mehmet Ali’yi kurtarmak için hayatını kaybeden hastaya otopsi yapılmasını ister. Fakat İpek buna izin vermez. Bu durum İpek’le aralarını son derece gergin bir hale getirir.

Hekimoğlu yeni çözüm yolları ararken, Mehmet Ali’nin durumu giderek ağırlaşır. Mehmet Ali çok kendisi için çok önemli bir karar vermek zorunda kalır. Kararı ailesi de dahil herkesin şaşırmasına neden olur.

Hekimoğlu hastalığa tanı koyabilecek mi? İpek’le karşı karşıya gelen sadece Hekimoğlu mu olacak? Emre ve Zeynep ekip arkadaşlarının kurtulması için ne yapacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir