1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Benim Hayatım 2. Bölüm

Benim Hayatım 2. Bölüm
0

Pazar akşamlarının çiçeği burnunda dizisi Benim Hayatım yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Benim Hayatım 2. Bölüm ile 7 Kasım Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Benim Hayatım, dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım dizisinin yönetmen koltuğunda Orkun Tan otururken, dizinin senaryosunu ise Sadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor.

Benim Hayatım 2. Bölüm Fragmanı

Benim Hayatım 1. Bölüm Özeti

Farklı konusu ve genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Benim Hayatım dizisinin yayınlanan ilk bölümünde; hayalleri için babası ile beraber İstanbul’a gelen Hayat, bir moda yarışmasına katılıyor. Holding sahibi babasının eski düşmanı çıkan Hayat, kendisini bir intikam oyununun içinde buluyor. Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir