1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Marvel’s Agents of SHIELD 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Marvel’s Agents of SHIELD 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

ABC, sevilen bilimkurgu ve macera dizisi Marvel’s Agents of SHIELD’ın 6. sezon fragmanını yayınladı. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu 10 Mayıs’ta prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division isimli çok gizli devlet biriminin maceralarını işleyen “Agents of SHIELD”, New York’ta yaşanan ve tüm dünyayı değiştiren bir savaşın sonrasında geçiyor. Ajan Phil Coulson’ın yarattığı S.H.I.E.L.D. ekibi, yeryüzündeki doğaüstü olayları ve tehditleri yok edip dünyayı kurtarmak için savaş veriyor. 5. sezonda ekip Graviton’u durdurmaya çalışmış; Phil Coulson ise son günlerini yaşamak için Melinda May ile birlikte Tahiti’ye geri dönmüştü.

Dizinin oyuncu kadrosunda Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley, John Hannah, Adrianne Palicki, Brett Dalton, Luke Mitchell ve Nick Blood boy gösteriyor. Joss Whedon, Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen tarafından yaratılan dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Jeffrey Bell, Jeph Loeb ve Jim Chory görev yapıyor.

“Agents of SHIELD”ın 6. sezonu 10 Mayıs’ta ABC kanalında izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir