1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile Salı akşamı ekranlara gelecek. Masumlar Apartmanı 25. Bölüm ile 9 Mart Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı salı akşamı 24. son bölüm ile sevenleri karşısındaydı. Safiye ile Gülben, Han’ın beklenmeyen hareketi karşısında krize girerler. İnci ise Han konusunda henüz çözüme ulaşmış değildir. Masumlar Apartmanı’nda Gülben ile Esat bölüme damga vurur. Öte yandan Neriman da zincirlerini kırmak için bir adım atar. Masumlar Apartmanı‘nda her yeni bölümde heyecan katlanarak artıyor. Peki ilgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 24. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=54QZl8hQyHw”]

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aMnSm3PwLoE”]

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Özeti

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır.

İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister.

Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir