e
sv

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm

625 Okunma — 24 Şubat 2021 16:46
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ile 2 Mart Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 23. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştırdı. Han yıllarca sakladığı gerçeklerin Esra tarafından bilindiğinden habersizdir. Esra şahit olduğu her şeyi İnci’ye anlatır ve artık olanlar şüpheden ötedir. Naci sonunda Safiye’yi eski haline döndürmüştür ve daha büyük bir sürprizle Safiye’nin karşısındadır. Masumlar Apartmanı’nda her yeni bölümde heyecan katlanarak artıyor. Peki ilgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 23. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Özeti

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

Sıradaki içerik:

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm