1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 58. Bölüm

Gönül Dağı 58. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 58. Bölüm ile 2 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 57. son bölüme Rıfat damga vurdu. Yayınlanan bir önceki fragmanı izleyenler acaba Rıfat ölecek mi? sorusunu merak ederek izledi. Ağılın yanmasıyla yıkılan amcaoğulları ise, her şeyi tamir etmek için her şeylerini ortaya koyarlar.

Gönül Dağı 58. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 58. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 58. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 57. Bölüm Özeti

Rıfat, düğün hazırlıkları için kolları sıvarken Meryem’in aklında tereddütler yer edinir. Meryem her geçen gün biraz daha karmaşık bir ruh haline bürünürken, Rıfat ve Meryem’i nasıl bir son beklemektedir? Diğer bir yandan Kenan’ın durumunun duyulması olumsuz tepkilere yol açarken, Kenan için şartlar daha da zorlaşmaya başlar. Elif, bu süreçte Kenan’ın destekçisi olmaya çalışsa da Kenan bu zorlu süreci atlatabilecek midir? Geçen haftaki bölümde ağılın yanmasıyla yıkılan amcaoğulları, her şeyi tamir etmek için her şeylerini ortaya koyarlar. Veysel’in de teklifi kabul etmesiyle birlikte yeniden eskisi gibi kenetlenen amcaoğulları nasıl bir yol bulacaklardır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir