1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 54. Bölüm ile 4 Ocak Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 53. bölümünde; ünlü şef Arda Türkmen diziye konuk oldu. Masumlar Apartmanı 53. Bölümde Esat, Gülben’in ablasının altındaki daireye taşınma teklifini kabul eder. Diğer yandan Naci de otelden ayrılıp Safiye’nin isteğiyle aynı eve taşınmayı kabul eder. Eve Gülben mi taşınacak Naci mi?

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 54. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 53. Bölüm Özeti

Safiye, Naci’nin otelden ayrıldığını öğrenir. Korku ve kızgınlık arasında gidip gelirken daha fazla dayanamaz ve gidip Naci’yle yüzleşir. Sonuç umduğu gibi olmaz ve Safiye ümitsizliğe kapılır fakat Naci’nin beklenmedik bir kararla çıkagelmesi içinde yepyeni bir umut yeşertir. Gülben’se apartmana taşınacak olmanın heyecanı içindedir. Ancak oraya taşınmasının ablasına nasıl bir engel oluşturacağından habersizdir. Sonunda taşınma günü gelir çatar. Taşınmanın ertesi günüyse Gülben büyük bir yemek vermeye karar verir. Neşeyle başladığı hazırlık hüsranla sonuçlanacakken yardımına hiç umulmadık biri yetişir. Han ve Ceylan aralarındaki sorunları görmezden gelip sadece birlikte olmanın mutluluğuna odaklanırlar. İnce bir çizgide dengede durmaya çalışırken, Han’ın çöpte karşılaştığı gizemli biri tüm dengeleri sarsacaktır.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir