1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Tövbeler Olsun 3. Bölüm

Tövbeler Olsun 3. Bölüm
0

TRT’nin yeni dizisi Tövbeler Olsun 3. Bölüm ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 23 Ağustos Pazar akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

Senaryosu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyan Tövbeler Olsun dizisi televizyon ekranlarındaki ilk 2 bölümünüde başarılı olarak tamamladı. Oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan gibi oyuncuları barındıran Tövbeler Olsun dizisi bu hafta 3. bölümü ile ekranlara geliyor.

Tövbeler Olsun 3. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 2. Bölümde Neler Oldu?

Namzet Horanta’nın geçirdiği ölümcül kazanın sonrasında yaşadığı değişim ve geçmişte yaptığı hataları ile yüzleşme sürecine tanık olacağız… İlk olarak eski ortağı ve can dostu Osman’dan af dileyen Namzet, Osman’dan beklediği cevabı alamasa da pes etmez… Hakkını yediği, kalbini kırdığı tüm insanlardan helallik almak için çıktığı bu yeni macerada en büyük destekçisi kızı Nazmiye olacaktır. Kazadan sonra Namzet’in geçirdiği bu büyük değişimi anlayan Nazmiye; babasının geçmişte kalbini kırdığı Gül ile buluşması için onu cesaretlendirecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap