Survivor 95. Bölüm
4

2 Haziran Salı Survivor 95. Bölüm ile devam ediyor. Survivor 95. Bölümde iletişi oyunu heyecanı yaşanıyor. İletişim ödülü çok büyük. Kazanan takım aileleriyle telefonda görüşebilecek. İki takımda duygu patlaması yaşıyor. Cemal can ve Sercan oyunda göz yaşlarını tutamıyor. Gönüllüler takımında Barış ile Evrim arasında gerginlik. Evrim’e sinirlenen Barış su matarasını Evrim’e atar gibi yapıyor ve Barış’ı oradan uzaklaştırıyorlar. Barış Evrim’e beni delirme diye bağıyrıyor. Survivor 95. Bölüm bomba gibi geliyor. Ünlüler takımında 1 kişi ada’ya veda edecek? Ada’ya kim veda edecek? Yunus Emre mi, Elif mi, Aycan mı yoksa Sercan mı? Survivor saat 20:00’de TV8‘de.

Survivor 95. Bölüm Fragmanı

Survivor 95. Bölüm İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı

Survivor 95. Bölüm’de parkurda sadece hırs ve mücadele yoktu iki takımda aile özlemlerinin doruklarında savaştı parkurda. Ödül büyüktü. Kazanan takım aileleri ile telefonda görüşecekti. Uzun süredir kazanan Gönüllüler takımı mı yoksa son kez bir arada bulunan Aycan, Sercan, Elif ve Yunus Emre ile Ünlüler takımı mı? Oyunu Ünlüler takımı kazandı. 10-6’lık skorla ödülün sahibi oldu. Ünlüler takımı ek olarak daha önce alamadıkları Instagram video ödülününde sahibi oldu.

Survivor 95. Bölüm Ünlüler Takımında Adaya Kim Veda Etti?

2 Haziran 2020 Salı akşamı Survivor 95. Bölümde Ünlüler takımının konseyi vardı. 4 dokunulmazlık oyununuda kaybeden Ünlüler takımı sırasıyla Yunus Emre, Elif, Aycan ve son olarakda Sercan ada’dan veda etme adtı olmuşlardı. Yapılan sms oylaması sonucunda en az oyu alan Aycan ada’ya veda etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. Cok üzüldüm hic hak etmiyidu Aycan gitmeyi. Son haftalardaki performansi ve aciklamalari etkili oldugunu dusunuyorum bu sms oylamasinda. Ceyrek final gorebilirdi :(

  2. Haz 1, 2020

    Şimdi asıl soru insanlar yasine gösterdigi tepkiyi barışa gösterecek mi? Evrim çok konusuyor ve tartışmanın içinde oluyor hep, kendi takımını satan ve sahiplenmeyen kişiden çok bir şey bekleemeyin bence.

  3. Bence sorun Evrimde. Neden Nisa değilde Evrim. O kadar kişi neden Evrimle sorun yaşıyor ve patlıyorlar. Bence Evrim daha az konuşmalı ama bu hareketi asla tasvip etmiyorum yakışmadı Barışa.

  4. Nedir bu ya herkes Evrim’e yükleniyor Yasin’i Berkan’ı şimdi de Barış’ı. Bide su matarasını fırlatıcak utanmasa yazıklar olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir