1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 2. Bölüm

Teşkilat 2. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Teşkilat 2. Bölüm ile 14 Mart Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat ilk son bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu ve Ezgi Eyüboğlu’nun yer aldığı Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile her hafta SHOW TV ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Teşkilat dizisi ilk bölümüyle TRT1 ekranlarında bu akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümü ardından izleyiciler Teşkilat 2. bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Teşkilat 2. bölüm fragmanı.

Teşkilat 1. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

Teşkilat 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QdGLq-gHvkE”]

Teşkilat 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Q5CUmF_-_ik”]

Teşkilat 1. Bölüm Özeti

Sınır ötesi operasyonlarda adeta destan yazan İHA ve SİHA’ların merkezine bir saldırı düzenlenir. Saldırıda ülkenin güvenliğini sağlayan mühendisler öldürülür ve merkezde bulunan önemli bilgiler çalınır. Saldırıyı düzenleyen karanlık yapıyla daha etkin mücadele için bir tim kurulmasına karar verilir ve bu görev teşkilatın en kıdemli isimlerinden Mete Bey’e verilir.

Birçok gizli operasyona imza atacak ve çalınan bilgilerle kurulacak hain tuzakları önleyecek bu tim için, her biri alanında uzman, ülkenin en başarılı istihbaratçıları seçilir. Ancak görevi kabul etmeleri için çok önemli bir şart vardır: Ölmeyi kabul etmeleri! Hepsi resmi olarak ölecek ve cenaze merasimleri yapılacaktır! En yakınları da dahil olmak üzere kimse yaşadıklarını bilmeyecektir. Vatan için çok önemli bu görevi kabul eden herkes; aileleri ve kendilerini tanıyanlar için, artık birer ölü olacaktır…

Mete Bey ekipte yer almasını düşündüğü isimlere tek tek ölmeyi teklif eder. Ekip üyeleri içlerindeki vatan sevdasıyla arkalarında ailelerini bırakarak bu teklifi kabul ederler. Artık, kimsenin varlıklarını bilmediği insanlar olarak görevleri, İHA-SİHA merkezine baskın düzenleyen teröristleri ve onların işbirlikçilerini ortaya çıkararak, şehit edilen mühendislerin intikamını almaktır. Vatan uğruna ‘yaşarken ölen’ bu ekip, yaşadıklarını hiç kimseye belli etmeden zorlu operasyonlara imza atacaklardır. Bir yandan da geride bıraktıkları sevdiklerinin hayatlarını uzaktan izleyecek, yanlarında olamasalar da ellerini tutmaya çalışacaklardır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir