1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 53. Bölüm

Masumlar Apartmanı 53. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 53. Bölüm ile 28 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 52. bölümde Han, Ceylan’ın gitme kararının ardından içten içe yıkılsa da ona engel olmuyor.

Masumlar Apartmanı 53. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 53. Bölüm Ön İzleme

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm Özeti

Han, Ceylan’ın gitme kararının ardından içten içe yıkılsa da ona engel olmayacaktır. Bir yandan da içini kemiren bir hatayı telafi etmek için birini ziyarete gider. Bu ziyaretin sonundaysa beklemediği bir yüzleşme yaşar.

Gülben’in yokluğuna alışamayan Safiye, kendini aşan bir adım atar ve Naci’den destek ister. Naci ise Safiye’ye bambaşka bir sürpriz hazırlamaktadır ancak hiç tahmin etmediği bir tepkiyle karşılaşır. Gülben, ne yeni evine ne Esat’a ne de evliliğin kendisine alışabilmiştir. Yaşadığı sıkıntılar giderek içinden çıkılmaz bir hal alır. Esat’sa bu sıkıntılardan kurtulmak için radikal bir çözüm bulur.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir