Menajerimi Ara 39. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 39. Bölüm ile 30 Mayıs Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi bu akşam 38. bölümüyle ekrana geldi. Menajerimi Ara dizisinin son bölümünde; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz beraber yer aldı. Menajerimi Ara dizisinde ayarıca bu hafta Beyti Engin ve Erdem Akakçe konuk oyuncu oldu. ‘Ada Masalı’nın yönetmeni Ego Ajans’a görüşmeye geliyor. Dizinin başrolü için düşünülen Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz, menajerleri Kıraç ve Çınar tarafından uzun uğraşlar sonucu projeye ikna edilmeye çalışılıyor. İşte Menajerimi Ara 38. bölüm özeti.

Menajerimi Ara 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=F67XglJdYog”]

Menajerimi Ara 38. Bölüm Özeti

Turan ve Navruz’un hem ‘Menajerimi Ara’da hem de gerçek hayatta Star ekranlarında başlayacak olan ‘Ada Masalı’ dizisi için bir araya gelmeleri izleyenlerin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakıyor. Bununla beraber, ‘La Casa de Papel’ projesi için Alper’in peşini bırakmayan Dicle, Alper’le görüşerek onu Ego Ajans’ın oyuncusu olarak projeye ikna etmek için elinden geleni yapıyor.

Tuğrul’dan Dicle’nin ondan habersiz Alper’le görüştüğünü öğrenen Ceyda ise deliye dönüyor. Ceyda’nın Dicle’nin bu hamlesine karşı nasıl bir tavır alacağı merak uyandırırken, dizinin son bölümü izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir