1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 1. Bölüm

Elbet Bir Gün 1. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Elbet Bir Gün ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Elbet Bir Gün 1. Bölüm ile 7 Kasım Pazar akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi 7 Kasım Pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosu ise Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk dizinin başrollerini paylaşırken onlara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç eşlik ediyor.

Elbet Bir Gün dizi konusu; Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir… Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır.

Elbet Bir Gün 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Elbet Bir Gün 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir