1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 17. Bölüm

Menajerimi Ara 17. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Star tv dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 17. bölüm ile 20 Aralık Pazar akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

13 Aralık Pazar akşamı Menajerini Ara dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Barış ve Dicle’nin magazine düşmesinin üzerine İstanbul’a gelen Leyla, Kıraçla Dicle hakkında konuşmaya karar verir. Barış, Emir, hisleri ve işi arasında sıkışıp kalan Dicle’nin kafasının iyice karıştığı Menajerimi Ara 16. bölümde neler oldu? İşte Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı.

Menajerimi Ara 17. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7WJWd8zFd7U”]

Menajerimi Ara 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ke5E3mpHiZk”]

Menajerimi Ara 16. Bölüm Özeti

Geçmişten gelen bir sebepten dolayı Serkan’la karşı karşıya gelen Kıraç, kendini ünlü bir çiftin ilişki krizinin ortasında bulur. Leyla’nın ajansa sürpriz ziyareti ise Dicle’yi çok zor durumda bırakır. Annesinin verdiği tavsiyeye uyarak Emir’le buluşan Dicle, Emir’e karşı bir şey hissetmediğinin farkına varır. Emir’in her hareketi Dicle’ye Barış’ı hatırlatmaktadır. Özel hayatı ve iş hayatı giderek karmaşıklaşan Feris ise bunun sonucundan kaçamaz. Serkan, Kıraç’ın içine düştüğü krizden faydalanmak için harekete geçer. Dicle, Barış’a karşı yeni duygular keşfederken, ikisinin de bir sonraki adımları merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir