1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 50. Bölüm

Mucize Doktor 50. Bölüm
0

FOX Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 50. Bölüm ile 18 Şubat Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 49. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. Mucize Doktor dizisinin 49. son bölümünde Adil Hoca karakterini canlandıran Reha Özcan diziye veda etti. Adil hoca’nın ölümü dizi severleri şok etti. Mucize Doktor yeni bölümleriyle Perşembe akşamları 20.00’de FOX’ta yayınlanıyor. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; seyircileri şoke eden bir an yaşandı. Hastanede meydana gelen patlama sonucu Adil Hoca ölümle yüz yüze geliyor. Mucize Doktor 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 49. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 50. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TsFaQMREOFI”]

Mucize Doktor 49. Bölüm Özeti

Acilde karşılaşan iki düşman aile bütün hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes süratle patlama noktasına sürüklenirken Ali’nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adil, Ali’ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken ortak nefret hedefini bulur. Ama bu hedef hiç beklenmedik, masum biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yoksa bazılarımız için çok geç midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir