Penny Dreadful: City of Angels Dizisi İptal Oldu
Natalie Dormer as Magda in PENNY DREADFUL: CITY OF ANGELS "Santa Muerte", Photo Credit: Justin Lubin/SHOWTIME.
0

2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve 3 sezon ekranlarda kalan Penny Dreadful dizisinin uzantı dizisi Penny Dreadful: City of Angels iptal edildi. Showtime kanalı yaptığı açıklamayla diziyi iptal ettiğini duyurdu. Nisan sonunda başlayan dizi, 28 Haziran’da 10 bölümlük sezonunu tamamladı. Dizinin reytingleri kanalın beklentilerinin altında seyrediyordu.

Ana dizi Penny Dreadful dizisinide yazan John Logan Penny Dreadful: City of Angels hazırladı ve Michael Aguilar’la (Kidding) çalıştı.

Dinin konusu ise; City of Angels’ın hikayesi 1938’de Los Angeles’da geçiyor. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı’nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılıyor. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelen dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana geliyor. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşüyor.

Projenin geniş kadrosunda yer alan bazı diğer isimler şöyle: Rory Kinnear, Daniel Zovatto, Natalie Dormer, Dominic Sherwood, Nathan Lane, Michael Gladis, Piper Perabo, Lorenza Izzo, Adam Rodriguez, Thomas Kretschmann, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Amy Madigan, Brent Spiner, Lin Shaye, Hudson West, Julian Hilliard.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir