1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 147. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 147. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamid 147. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 146. bölüm ile ekranlara geldi. Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephe açılıyor. Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı’nın talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Payitaht Abdülhamid 147. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Payitaht Abdülhamid 146. bölüm özeti.

Payitaht Abdülhamid 147. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FNnWQ0ZKtig”]

Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm Özeti

Ordudan gelen tehdide boyun eğmeyen Abdülhamid, Mahmut Paşa’yı serbest bırakmaz. Osmanlı’ya zarar vermeyi hedefleyen Cassel, büyük bir oyun oynar. Mahmut Paşa ise infaz mangasının önüne çıkartılır. Naime, saraydan ayrılmadan önce, babasına kendini affettirmeye çalışır. Aliye’nin acısını kendi lehlerine kullanmak isteyen düşmanlar ona bir silah gönderir. Ruhsal çöküntü yaşayan Aliye’nin elindeki silah herkes için tehlike oluşturur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir