1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 25. Bölüm

Son Yaz 25. Bölüm
1

FOX ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 25. Bölüm ile 9 Ekim Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı Son Yaz dizisi 24. bölümü ile ekranlara geldi. Soner’in vurulması ile Emel, kızının ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu tekrar anlar. Emel Naz’ı almak istese de bu o kadar kolay olmayacaktır.

Son Yaz 25. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 25. Bölüm 2. Fragmanı

Son Yaz 24. Bölüm Özeti

Soner’in vurulması ile Emel, kızının ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu tekrar anlar. Emel Naz’ı almak istese de bu o kadar kolay olmayacaktır. Naz artık Sancaktar Ailesi’nin bir üyesidir. Selim’in de konuya dahil olmasıyla bu durum, büyük bir aile krizine sebep olur. Sancaktar’lar ve Kara Ailesi yüz yüze gelecektir.

Akgün ise Soner’in intikamını almak ister. Cihan ile iş birliği yaparak Soner’in intikamını almak için harekete geçecektir. Tam bu noktada Sare devreye girer ve işleri kendi lehine çevirmek için bir plan yapar.

Sare için her şey planlandığı gibi giderken her şey bir anda alt üst olur. Sare Akay aslında Selim Kara ile şimdi tanışacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Böyle bir dizi nasıl biter anlam veremiyorum, Son Yaz dizisi umarım Star TV’ye geçer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir