Sen Çal Kapımı 11. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 11. bölüm ile 23 Eylül Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Sevilen dizinin son bölümünde; Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst etti. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Selin’den gelen teklif sonrası Serkan’ın vereceği cevap tüm her şeyi değiştirecek. Sen Çal Kapımı 11. Bölüm’de ise Selin’in Eda’nın açıklamaları sonrasında her şeyi öğreneceğini gösterdi. Serkan Bolat’ın Eda’ya gitme dememesi nedeniyle gitmek zorunda kalan Eda aynı zamanda Selin’le konuşma kararı alacak. “Elveda Serkan Bolat” sözleri sonrasında yıkılan Serkan da “gitmek isteyen birine gitme demek bana göre değil” diyecek.

Sen Çal Kapımı 11. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 11. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 10. Bölümde Neler Oldu?

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor.

Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir