1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 51. Bölüm

Mucize Doktor 51. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 51. Bölüm ile 25 Şubat Perşembe akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin 2. sezonuyla da ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, 50. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Ali’nin durumu ortalığı karıştırdı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Adil hoca’nın hastanede uğradığı saldırıdan sonra herkes yıkılmıştır. En büyük yıkımı ise Ali Vefa yaşamıştır. Hayatta baba dediği adamı kaybeden Ali için artık yaşamanın anlamı yoktur ve kendi yaşamına son vermek ister. Mucize Doktor 51. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı ve Mucize Doktor son bölüm özetini yazımızdan takip edebilirsiniz.

Mucize Doktor 51. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fCkJnk1fkhQ”]

Mucize Doktor 50. Bölüm Özeti

Ali, ulaşılamaz bir yerde sıkışmış kalmıştır ve herkes çaresizdir. Bu sırada Vuslat hastaneyi normal işleyişine döndürmek adına sert yaptırımlar uygulamaya başlar.

Ama Ferman ve Nazlı, Ali’ye ulaşmak için son bir girişimde bulunur ve Vuslat’ın oklarının hedefi olurlar. Bu sırada Adil’in vefatını öğrenen Ezo, Ali’yle konuşmakta kararlıdır.

Ama onun da tedavisi bitmeden klinikten çıkması yasaktır. Sonunda Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları yine esecek ve ancak şanslı bir azınlık istediğine ulaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir